Kubki na napoje

Środki czystości

pojemniki ,opakowania

torebki papierowe

Misja Firmy

Od początki powstania Firma GREEN PACK  od 1990 roku posiada wytyczoną drogę rozwoju i zwiększenia swojego udziału w rynku gospodarczym. Podstawowym celem w misji firmy są potrzeby naszych klientów.
Obecnie większośc swojej działaności firma opiera na dystrybucji towarów handlowych produkowanych przez polskie i zagraniczne fabryki opakowań artykułów jednorazowego użytku oraz usługach własnych. Firmie zależy na świadomym kreowaniu jakości wyrobów, pragniemy wyjść naprzeciw tym wyzwaniom rynkowym, które zaspokajają potrzeby klientów, a tym samym pozwalają im rzetelnie funkcjonować w obecnych warynkach gospodarczych. Wszystkie opakowania kierowane do rąk naszych odbiorców posiadają Certyfikaty, Atesty, Deklaracje Zgodności.
Zrównoważony rozwój firmy jest dedykowany przede wszystkim pracownikom firmy, którzy stanowią fundamentalną wartość firmy GREEN PACK. W strukturze organizacyjnej, systemie zarządzania i strategii rozwoju, firma stosuje specjalnie opracowany Kodeks Wewnętrzny oparty o Procedury Pracy, precyzując tym samym działania wszystkich stanowisk pracy w strukturze wewnętrznej, jak i w kontaktach handlowych, celem profesjonalnej obsługi klientów. 

Od wielu lat firma propaguje program dystrybucji opakowań przyjaznych środowisku, w tym szczególnie biodegradowalnych wyrobów - fabryki Huhtamaki Foodservice Sp. z o.o. - "CHINET", opakowań z polimerów organicznych PLA, opakowań papierowych.
Firma GREEN PACK współpracuje z wieloma organizacjami poza biznesowymi, które stanowią o wartości polskich przedsiębiorstw poświęcając wiele troski o przyszłość polskich firm, uznających m.in. etykę biznesu za wyzwanie w perspektywie odpowiedzialności kierownictwa firm i zatrudnionych kadr.