Menu Zamknij

Wypieki Wielkanocne

Już niedługo Święta Wielkanocne czas pieczenia babeczek, ciast, mazurków. Takie wspólne przygotowywanie smakołyków wraz z domownikami pomaga budować rodzinne więzi.

Nie martwmy się tym, że nie umiemy zbyt dobrze piec. Dla tych początkujących dostępne jest mnóstwo łatwych przepisów w internecie. Bo przecież nie każdy jest wyśmienitym cukiernikiem. Dzieci uwielbiają pomagać w kuchni, a szczególnie dekorować babeczki czy lukrować ciastka. Są przy tym niezwykle kreatywne.
Chętniej potem smakują swoich dzieł.

Rodzina gotuje ciasto na ciasteczka Darmowe Zdjęcia

Tegoroczne święta tak jak poprzednie również spędzimy tylko w gronie najbliższych osób. Z powodu panującego na świecie wirusa z niektórymi bliskimi zobaczymy się tylko przez kamerki. Nie znaczy to jednak że nie trzeba się do świat odpowiednio przygotować. Niech będą mimo wszystko radosne i wesołe. W wypiekach pomogą nam różnego rodzaju jednorazowe foremki do pieczenia ciasta czy mięs. Papilotki do mufinek również ułatwią pracę, a dodatkowo spowodują ,że stół będzie bardziej kolorowy. Od niedawna dostępne są u nas również foremki w kształcie jajka wykonane z nieprzywierającego, falistego, mikroperforowanego papieru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.