Menu Zamknij

Przedstawiamy produkt, którego nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Folie aluminiowe to uniwersalny materiał umożliwiający pakowanie kanapek, pieczenie w piekarniku oraz grillowanie. Dzięki niemu możemy chronić również żywność w lodówce przed pozostałymi zapachami oraz zatrzymywać na dłużej ciepło przygotowywanych posiłków. Szerokie zastosowanie sprawia, że folia aluminiowa jest niezbędna nie tylko w domowych kuchniach, ale także wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych. W tej zakładce znajdą dostępne w naszej ofercie produkty w różnych rozmiarach i wielkościach do wyboru – zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.

Folie aluminiowe w naszej ofercie

Wśród szerokiego wyboru produktów znajdą Państwo modele o długości od 10 m do 150 m. Te krótsze sprawdzą się idealnie na potrzeby domowych kuchni, natomiast dłuższe są niezbędnym wyposażeniem każdej restauracji i innych lokali oferujących usługi gastronomiczne, w których na co dzień wykonuje się niezliczoną ilość posiłków. Proponujemy także różne szerokości produktów.

W domowych warunkach folia aluminiowa sprawdzi się do pakowania kanapek, dzięki czemu zachowają świeżość na dłużej. Sprawdzi się także do pieczenia, smażenia oraz grillowania - owinięte nią produkty zatrzymają wodę, zapewniając soczystość i doskonały smak. W profesjonalnej gastronomii ten rodzaj materiału doskonale sprawdzi się do przechowywania żywności, a także ochrony ich w trakcie transportu np. w przypadku firm cateringowych lub przedsiębiorstw organizujących eventy plenerowe. Sreberko aluminiowe stosowane jest także w celu zapobiegania wysychania i utraty świeżości potraw. Aby móc cieszyć się jego właściwościami należy jednak wiedzieć, że każda ze stron (matowa oraz błyszcząca) mają swoje konkretne funkcje. Strona błyszcząca odpowiada za zatrzymywanie ciepła - chcąc więc zatrzymać ciepło potrawy na dłużej lub usmażyć czy upiec ją w piekarniku, należy owinąć ją błyszczącą stroną. Matowa strona pozwala natomiast zachować dłuższą świeżość i nie pozwala na zbyt szybkie pobieranie temperatury z zewnątrz. Szerokie zastosowanie obejmuje także branżę fryzjerską, w której folia wykorzystywana jest do nakładania farby na włosy.

Pełen asortyment, dostępnych w naszej ofercie produktów, znajdą Państwo tutaj – zapraszamy!