Menu Zamknij

Reklamówki

Zastanawiasz się gdzie kupisz szczelne i wytrzymałe reklamówki foliowe?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy szeroką ofertę grubych, odpornych, kolorowych lub transparentnych reklamówek. Folia, która została użyta do produkcji zrywek, cieszy się idealnie dobranymi parametrami, które wpływają na dobrą jakość towaru. Dzięki temu naszą ofertę możemy kierować do szerokiego grona przedsiębiorstw, których potrzeby i oczekiwania stawiamy na pierwszym miejscu.

Reklamówki - szeroki wybór modeli

Reklamówki, zrywki, foliówki – towarzyszą w niemalże każdej branży; spożywczej, gastronomicznej, handlowej czy przemysłowej. Pozwalają one w łatwy i wygodny sposób przetransportować lub przechować różnego rodzaju przedmioty. Warto nadmienić, że mogą być one elementem promocji zewnętrznej! W naszej ofercie, istnieje możliwość indywidualnego nadruku, który pozwoli zwiększyć rozpoznawalność marki naszego klienta.

W naszej ofercie znajdą Państwo foliówki wykonane z tworzywa LDPE oraz HDPE. Pierwszy z nich to polietylen o niskiej gęstości, który sprawdzi się w przypadku towarów o małej masie i regularnych kształtach takich jak wyroby farmaceutyczne, owoce, warzywa czy wędliny. Materiał HDPE to polietylen o większej gęstości, co za tym idzie - trwałości i odporności na rozciąganie. Dobrze sprawdza się w przypadku większych przedmiotów, o mniej regularnych kształtach i większej wadze, a więc jako foliówka na zakupy w supermarkecie, sklepie ze sprzętem RTV i AGD czy odzieżą. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów, które sprawdzą się w wielu placówkach, których głównym celem jest sprzedaż stacjonarna.