Menu Zamknij

Taśmy

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości artykułów jednorazowego użytku oraz niezbędnego sprzętu do ich obsługi. W tej zakładce znajdą Państwo nasze taśmy, które dostosowane są do różnego rodzaju materiałów oraz przeznaczenia. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty zapraszamy do zapoznania się z tekstem poniżej. Profesjonalne taśmy Green Pack. W naszym asortymencie znajdą Państwo wszystko, co potrzebne do pakowania oraz zaklejania każdego rodzaju materiału. Oferta obejmuje modele:

  • klejące standardowe,
  • dwustronne,
  • maskujące,
  • specjalistyczne,
  • do opinania,
  • do zaklejarek.

Modele standardowe to przede wszystkim te oparte na technologii hot melt, kleju kauczukowym oraz akrylowym. Dostępna w ofercie taśma dwustronnie klejąca dostępna jest w kilku wymiarach: 48/25 m, 48/50 m, 38/25, natomiast ta do zaklejarek o różnych barwach do wyboru: czerwonym, żółtym, zielonym oraz niebieskim. Wśród propozycji znajdą Państwo także profesjonalne taśmy polipropylenowe do opinania kartonów lub palet oraz niezbędny sprzęt: napinacze, paskowacze, narożniki, wózki oraz zapinki.

Taśmy specjalistyczne to natomiast szeroki asortyment, w którym znajdą Państwo produkty, które znajdą swoje zastosowanie w wielu sytuacjach. Modele ostrzegawcze sprawdzą się w przypadku różnego rodzaju robót budowlanych czy drogowych, które wymagają odpowiedniego oznaczenia w celu zabezpieczenia placu budowy przed dostępem osób niepożądanych. Modele naprawcze (czarne i szare) to z kolei wielofunkcyjny sprzęt, który sprawdzi się zarówno w domu, jak i u każdego fachowca - mogą być użyte tako standardowy materiał do pakowania i zaklejania, ale także jako element naprawczy, mocujący lub uszczelniający.

Dzięki naszej specjalistycznej pracowni możemy także wykonać dowolny nadruk na wyżej wymienionych modelach – w razie jakichkolwiek pytań dotyczących nadruków lub pozostałej oferty naszej firmy zapraszamy do kontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy pomogą dobrać rozwiązanie dopasowane do potrzeb Państwa firmy.