Kubki na napoje

Środki czystości

pojemniki ,opakowania

torebki papierowe

O nas... Green Pack

Firma "Green Pack" istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Siedzibą firmy jest miejscowość Wierzchowisko, położona na obrzeżu Częstochowy, w gminie Mykanów. Alternatywą wyrobu opakowań dla odbiorców jest ich funkcjonalność, niepowtarzalność, dobór wzornictwa wg trendów i oczekiwań ostatecznego klienta. Służy temu specjalistyczna wiedza handlowców firmy, oparta na ciągłym dokształcaniu i wiedzy praktycznej.
Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań, że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne, ale i przyjazne środowisku.

      
Firma Green Pack prezentuje usystematyzowaną ofertę na różnorodne opakowania i artykuły jednorazowego użytku. Każdy użytkownik znajdzie interesujące Go opakowania, dzięki którym świadomie może kreować własne potrzeby. Obecne trendy w opakowalnictwie, stosowane surowce, wzornictwo, indywidualne projekty obrazują potencjał wyboru opakowań dla wielu branż. Firma Green Pack opierając się na doświadczeniu produkcyjnym swoich partnerów i 20 latach własnych doświadczeń marketingowych kieruje swoja bogata ofertę ponad - 1500 wzorów opakowań - do:
- producentów i przetwórców żywności
- różnorodnych gałęzi przemysłu
- gastronomi, catering
- sklepów, biur, szkół, banków
Ponadto, mając takich partnerów rynkowych jak min.:
- Cedo Sp. z o.o.
- Huhtamaki FoodService Poland Sp. z o.o.
- Inline Poland Sp. z o.o
- Kram Polska S.A.
- Polpack Sp. z o.o.
- Oraz inne prestiżowe firmy

Firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników, że opakowania mogą być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne, ale i przyjazne środowisku naturalnemu. Dowodem na takie działania jest świadoma potrzeba wdrażania opakowań wytworzonych na bazie surowców pochodzenia naturalnego, połączone z edukacją handlową. Na wyciągnięcie ręki, każdemu komu bliska jest Natura, może skorzystać z oferty naczyń ekologicznych o nazwie handlowej "Chinet", czy wykonanych z PLA - Bio Ware - kubków na napoje. Zapraszamy do zwrócenia uwagi na ofertę firmy handlowej Green Pack, która wprowadza do obrotu handlowego i użytkowego różnorodne opakowania, a jednocześnie posiada świadomość zachodzących zmian w produkowanych i stosowanych opakowaniach.

      

CEDO Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie od lat jest wiodącym producentem różnorodnych produktów AGD jednorazowego użytku w tym: worków na odpady, folii spożywczych, aluminiowych, filtrów, papierów śniadaniowych. Wyroby występują pod marką:
- PACLAN - charakteryzują się najwyższą jakością materiałową i użytkową
- MAGRIT - wyroby łączące jakość wyrobu z ceną, będące ekonomiczną alternatywą na każdą kieszeń.
Konsumenci doskonale znają obie marki, które obdarzają dużym zaufaniem i chęcią dokonania ponownego zakupu.
HUHTAMAKI FOODSERVICE Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Czeladzi jest globalnym dostawcą specjalistycznych opakowań jednostkowych. Firma specjalizuje się w produkcji opakowań jednostkowych z papieru., tworzyw sztucznych, materiałów giętkich i włókien celulozowych i jest ekspertem w wybranych dziedzinach. Huhtamaki oferuje produkty standardowe, indywidualne rozwiązania i kompletne systemy pakowania" Szczególnym akcentem wyróżniającym Huhtamaki Foodservice Poland Sp. z o.o. SA naczynia biodegradowalne o handlowej nazwie "Chinet", wykonane z odzyskanych odpadów poprodukcyjnych poprzez poddanie unikalnej technologii wytwarzania. Systematyka jakości produktów wyróżnia następujące grupy jakości i użytkowania: Econo, Premio, Exclusive.
INLINE POLAND Sp. z o.o. Poznań największy producent opakowań z OPS narynku krajowym. Lider w kreowaniu opakowań dla producentów żywności szczególnie cukiernictwa, garmażerii, gastronomii. Łączenie procesów technologicznych wytwarzania opakowań, trendów, wymogów rynkowych klientów daje efekty w postaci finalnych wyrobów, które budzą uznanie ich użytkowników.
Kram Polska S.A. czołowy producent folii rozciągliwej PVC w kraju, producent zaawansowanych technologii maszyn pakujących, linii produkcyjnych wg indywidualnych potrzeb. Folie PVC są najbardziej odpowiednie do pakowania świeżych artykułów spożywczych, w tym do pakowania: mięsa, drobiu, wędlin, wędzonych ryb, owoców, warzyw, grzybów, pieczywa, wyrobów cukierniczych. Firma Kram Polska S.A. specjalizuje się w budowie urządzeń priorytetowych, rozwiązując indywidualne i niestandardowe zagadnienia obejmujące problematykę automatyzacji wspierające pakowanie i wytwarzanie wskazanego produktu.
Polpack Sp. z o.o. - lider na polskim rynku w produkcji folii termokurczliwych PVC, poliofefin oraz maszyn do pakowania. Wieloletnie doświadczenie, oparte na know-how i ścisłej współpracy z włoskimi firmami z branży opakowań ma wpływ na najwyższą jakość produkowanych folii, usług w zakresie doradztwa technicznego i serwisu. Firma Geen Pack jako jedyna w Polsce posiada Certyfikat autoryzowanego regionalnego Dystrybutora firmy Polpack Sp. z o.o..
Należy podkreślić, iż każde opakowanie wprowadzone do obrotu handlowego posiada stosowny Atest, Certyfikat, Deklarację Zgodności. Audyty wewnętrzne są kontynuacją Strategii Rozwoju Firmy Green Pack zapoczątkowaną na początku roku 2000. W strukturze organizacyjnej, systemie zarządzania i strategii rozwoju firma stosuje specjalnie opracowany Kodeks Wewnętrzny tzw. Procedury Pracy, precyzując tym samym działania wszystkich stanowisk pracy w strukturze wewnętrznej, jak i w kontaktach handlowych, celem profesjonalnej obsługi klienta.