Menu Zamknij

Kubki i filiżanki

Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo kubków do napojów zimnych, czy ciepłych, mogą być Państwo pewni, że w naszej bogatej ofercie znajdą model, dopasowany do wszystkich oczekiwań. Wśród propozycji znajdują się zarówno papierowe pojemniki, jak i te z tworzywa PET, które są niezbędnym wyposażeniem każdego lokalu oferującego napoje na wynos. Sprawdzą się do podawania kawy, herbaty, soków, wody, koktajli, smoothie, a także aromatycznych i rozgrzewających zup.

Szeroki wybór wzorów i rozmiarów naszych produktów pozwoli Państwu zadbać o wszystkich swoich gości: zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe, które podczas spaceru potrzebują rozgrzać się pyszną, korzenną herbatą lub w biegu do pracy chcą wypić szybką kawę na pobudzenie umysłu.

Kubki papierowe

Doskonała alternatywa dla tradycyjnych filiżanek, które nie zawsze mamy pod ręką, gdy nachodzi nas ochota na kawę czy herbatę. Dlatego jednorazowe kubki papierowe powstały z myślą o mobilnych stoiskach i kawiarniach, ale także dla barkach, kafejkach i innych lokalach proponujących swoim klientom aromatyczne, ciepłe lub zimne napoje, niezależnie od pory roku.

W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór modeli papierowych szklanek, dopasowanych do potrzeb każdego klienta. Wśród propozycji dostępne są różne rozmiary: 180 ml, 250 ml, 300 ml oraz 400 ml, a także motywy nadruków: gładkie (białe oraz kolorowe) oraz wzorzyste (paski, złote myśli, ozdobne napisy).

Proponowane przez nas papierowe pojemniki do napojów wykonane zostały z najwyższej jakości litej tektury dodatkowo zabezpieczonej folią polietylenową, która chroni przed przemoknięciem i oparzeniem.

Kubki PET

Wśród propozycji znajdą Państwo dwa rozmiary: 200 ml oraz 300 ml pojemników z tworzyw sztucznych, które idealnie sprawdzą się do podawania zimnych napojów. Proponowane produkty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, bezpiecznych dla zdrowia. W każdym zestawie znajduje się 50 sztuk przezroczystych kubków, które sprawdzą się w food truckach, mobilnych kawiarniach oraz stoiskach, które proponują swoim klientom szeroką gamę chłodnych napojów takich jak soki, smoothie, jogurty czy koktajle.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ ONLINE

SKLEP