Menu Zamknij

Widelce, noże i łyżki

Jako dostawcy najwyższej jakości artykułów jednorazowego użytku przedstawiamy ofertę, pośród której nasi klienci znajdą szeroki wybór sztućców z tradycyjnego plastiku lub materiałów biodegradowalnych. Proponowane produkty idealnie sprawdzą się do serwowanych przez restauracje, bary czy food trucki dań na wynos. Jednorazowe sztućce są także niezbędnym elementem każdej kawiarni, lodziarni czy innego lokalu oferującego ciepłe napoje i desery takie jak kawa, herbata, lody czy wyroby cukiernicze. Proponowany asortyment jest także skierowany do firm cateringowych oraz eventowych zajmujących się organizacją różnego rodzaju imprez: pikników, plenerów, targów i innych.

Sztućce plastikowe

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo standardowe noże, widelce, łyżki oraz łyżeczki, wykonane z najwyższej jakości plastiku, dostępnego w kolorze białym lub bezbarwnym. W naszym sklepie dostępne są zarówno zestawy każdego z rodzaju sztućców z osobna, jak i kompletne zestawy wyposażone w nóż, widelec, kubki oraz serwetki – idealne rozwiązanie dla imprez plenerowych. Wszystkie produkty plastikowe dostępne w naszej ofercie zostały poddane niezbędnym testom, dzięki czemu mają Państwo pewność, że są one w pełni bezpieczne dla zdrowia i mogą być przeznaczone do kontaktu z żywnością.

Sztućce biodegradowalne

Alternatywa dla tradycyjnych, plastikowych widelców, noży i łyżek przeznaczonych do użytku jednorazowego. Dzięki wykonaniu z ekologicznych materiałów takich jak naturalne drewno, biopolimer PLA (tworzywo na bazie roślin), papier czy włókno drzewne, proponowane produkty są w pełni ekologiczne i bezpieczne zarówno dla nas samych, jak i środowiska naturalnego.

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo biodegradowalne mieszadełka do kawy, łyżki, noże standardowe oraz do frytek, widelce, słomki, patyczki do koreczków oraz łopatki do lodów. Wszystkie sztućce dostępne są w wielu zestawach do wyboru. Znajdą Państwo pośród nich zarówno pakiety 50, 100 lub 1000 sztuk z każdej kategorii, jak i biodegradowalne zestawy wyposażone w pełen komplet sztućców z widelcami oraz nożami.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ ONLINE

SKLEP