Menu Zamknij

Nasz sklep internetowy poleca wysokiej jakości opakowania foliowe wykonane z folii polipropylenowej. Dzięki różnych formatom i grubości torebki mają wielozakresowe zastosowanie, przeznaczone do pracy biurowej, sprzedaży detalicznej w handlu usługach, a także na potrzeby przemysłu oraz produkcji masowej.

Green Pack, jako producent woreczków z PP, ma szeroką ofertę produktową, w tym:
torebki foliowe PP z euro zawieszką – które są wytrzymałe, przezroczyste oraz wyposażone w łatwy system mocowania, co pozwala na efektowne wyeksponowanie towaru,
woreczki celofanowe – umożliwiające przechowywanie i zabezpieczenie niektórych towarów przed zabrudzeniem. Jako producent worków PP oferujemy różne gęstości tych opakowań, co pozwala na ich dopasowanie do różnych rodzajów produktów. Dzięki połyskowi oraz szeleszczącej i sztywnej fakturze celofanowe opakowania doskonale nadają się do pakowania prezentów,
woreczki PP z klejem – przeznaczone do pakowania małych części samochodowych, artykułów szkolnych, papierniczych i biurowych. Opakowania oprócz zakładki i taśmy ochronnej na klej są również antystatyczne i odporne na działanie tłuszczy i wody.
Szukasz wysokogatunkowych celofanowych opakowań, woreczków foliowych z klejem oraz z euro zawieszką? Sprawdź naszą ofertę. Jako producent oferujemy świetne ceny!