Menu Zamknij

Zrywki z folii

Jednym z niezbędnych elementów każdego lokalu handlowego lub usługowego są zrywki z folii, popularnie zwane także reklamówkami. Pozwalają one na wygodny i bezpieczny transport kupowanych przez klientów towarów, chroniąc jednocześnie ich zawartość przed warunkami zewnętrznymi.

W naszej bogatej ofercie produktów znajdą Państwo szeroki wybór zrywek, które dopasowane są pod względem wytrzymałości, kolorystyki oraz wielkości. Zależnie od Państwa branży, mogą Państwo wybrać niewielkie foliówki na leki do aptek, większe zrywki na owoce czy warzywa, a także jeszcze bardziej pojemne reklamówki do większej ilości artykułów, które zostaną w wygodny i bezpieczny sposób przetransportowane do domu klienta.

Wśród asortymentu proponujemy:

- reklamówki kolorowe,
- reklamówki bag white,
- reklamówki w rolce.

Każda z nich, ze względu na swoje właściwości, przeznaczona jest do użytku do innego rodzaju produktów. Reklamówki kolorowe wykonane zostały z najwyższej jakości tworzywa HDPE (high density polyethylene), które charakteryzuje się matową strukturą, połyskiem oraz lekką rozciągliwością. 

Ze względu na mniejszą grubość niż folia LDPE, reklamówki to dedykowane są artykułom lekkim oraz o nieostrych krawędziach - owocom, warzywom, lekkim artykułom spożywczym, lekom czy pieczywie.

Zrywki z folii typu bag white oraz podobne modele w rolce również powstały z wysokiej jakości tworzywa HDPE i znakomicie sprawdzą się w przypadku sklepów spożywczych, piekarni, cukierni, supermarketów, drogerii, aptek, sklepów mięsnych, targów, restauracji i wielu innych przestrzeni handlowych, oferujących mniej wymagające pod względem pakowania produkty.

Proponowany przez nas asortyment dostępny jest w kilku wariantach rozmiarowych do wyboru tak, aby mogli je Państwo jak najlepiej dopasować do potrzeb swojej działalności oraz oferowanych przez siebie artykułów. Zależnie od modelu, istnieje także możliwość wyboru zrywek o różnej grubości mikronów, które symbolizują wytrzymałość i odporność na uszkodzenia folii, z której zostały stworzone.